O markowianach na brytyjskich stronach internetowych – Saltaire Village Site.

Szanowni Państwo,

w niedzielę 26 czerwca br. w Markach miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Otóż, tego dnia członkowie Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” wraz z gronem Przyjaciół zorganizowali po raz pierwszy „Mareckie Wianki” połączone z przedstawieniem teatralnym pt. „Wesele u Briggsów” kliknij tutaj. Sztuka została oparta na faktach z XIX i XX wiecznej historii naszego miasta. Ślub nie umknął uwadze również i angielskim czytelnikom, związanym z rodzinnym miastem Briggsów – Bradford, którzy są żywo zainteresowani wspólną historią naszych miast i wspólnym jej odkrywaniem. Zapraszamy do lektury. Tekst w języku angielskim. Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *