Kajakowy spływ rzeką Wkrą z Kosewka do Modlina. Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

zapowiada się przepiękny nadchodzący weekend (27-28 sierpnia 2016 r.) Telewizyjna pogodynka przewiduje, że ma być około 27 C i bardzo słonecznie. Dlatego też Stowarzyszenie „Marki-Pustelnik-Struga” w dniu 27 sierpnia br. (sobota)  organizuje spływ kajakowy. Będzie to już druga wyprawa w tym roku.

Ponownie będziemy spływać malowniczą rzeką Wkrą, ale tym razem spływ zaczniemy od miejscowości Kosewko, oddalonej od Marek o około 45 km, w kierunku Modlina.

Ramowy plan wyprawy.
Wyjazd z Marek ok. godz. 8:30. Zbiórka na parkingu obok Urzędu Miasta.
Podróż w jedną stronę ok. 45 km.
Spływamy trasą: KOSEWKO – MODLIN. Trasa liczy ok 12 km. Ok 4 godzin płynięcia kajakiem. Na trasie nie ma żadnych utrudnień, trasa dość łatwa, przyjemna i malownicza. Po spływie zaplanowane jest zwiedzanie twierdzy Modlin. Koszt przewodnika to 10 z od osoby. Powrót do Marek ok. godz. 19:00.

Szacowane koszty:
Wypożyczenie kajaku 2 osobowego to koszt 60 zł. 30 zł od osoby.
Transport, autokar 31 osobowy (koszt uzależniony od ilości osób).

UWAGA !!!

Ze względu na duże zainteresowanie spływem i koniecznością wcześniejszej, potwierdzonej rezerwacji kajaków zapisy przyjmowane są do jutra, tj. do 23.08.2016 r. do godz. 16:00.

Ci z Państwa, którzy są zainteresowani jednodniową wyprawą z nami prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem wyprawy Panią Renatą Lipką telefonicznie: 501 867 033 lub mailowo: renatalipka86@gmail.com

Zapraszamy na wspólną wyprawę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *