Poświęcenie motocykli, rowerów i innych jednośladów. Zapraszamy! 4.06.2023 r.

W imieniu członków i sympatyków Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga zapraszamy bardzo serdecznie mieszkańców Marek na poświęcenie motocykli, skuterów, rowerów i innych pojazdów jednośladowych.

Będzie to swego rodzaju rozpoczęcie sezonu motocyklowego i rowerowego oraz prośba o szczęśliwe uczestnictwo w ruchu drogowym.

Uroczysta Msza św. rozpocznie się 4.06.2023 r. (niedziela) o godz. 12:15 w kościele parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła przy ul. Ząbkowskiej w Markach. Bezpośrednio po Mszy św. zgromadzone wokół kościoła pojazdy poświęci sam ks. Proboszcz Dariusz Gugała.

Po uroczystości zapraszamy na paradę ulicami miasta oraz na poczęstunek, który odbędzie się w siedzibie Klubu Motocyklowego Mad Moose FG Chapter Marki przy ul. Legionowej 1b. Dodatkowo dla każdego uczestnika przewidujemy pamiątkowy, poświęcony wcześniej, medalik w formie breloczku z postacią Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w dniu 4.06.2023 r. (niedziela) o godz. 12:15.

Organizatorem uroczystości i sponsorem jest Sekcja Motocyklowa Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga oraz Klub Motocyklowy Mad Moose FG Chapter Marki. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *