Historia Marek w radiu Kolor. Cz. 2. Dawny cmentarz ewangelicko-augsburski.

Szanowni Państwo,

od jesieni 2022 r. zostałem włączony w szeregi Towarzystwa Miłośników Historii Warszawa. Za zgodą Zarządu organizacji, za co serdecznie dziękuję, postanowiłem propagować wiedzę historyczną, tradycję i kulturę naszego miasta Marek dla szerszej rzeszy słuchaczy.

Oto druga część audycji z cyklu „Stolica Historii” nadanej w radiu Kolor na 103 FM w sobotnie popołudnie o godz. 15:15. dnia 15.04.2023 r.

Zapraszam do odsłuchania. W audycji opowiem o dawnym XIX-wiecznym cmentarzu ewangelicko-augsburskim, ktorego pozostałości można odnaleźć w Markach-Pustelniku. Kolejne odcinki poświęcone historii naszego miasta już wkrótce.

Aby wysłuchać nagrania kliknij TUTAJ lub TUTAJ

Video na temat cmentarza kliknij TUTAJ

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *