MIKOŁAJKI Z OFF ROAD. Relacja i fotorelacja.

Szanowni Państwo,

22.10.2016 r. odbyła się po raz pierwszy w Markach prawdziwa impreza dla prawdziwych twardzieli – OFF ROAD MARKI 2016. JEST MOC! Niespełna 2 miesiące później, Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”TOYOTA MarkiMaxi4x4 wraz jeszcze z innymi sponsorami zorganizowali kolejną imprezę, tym razem dla dzieci pn. MIKOŁAJKI Z OFF ROAD DLA KAŻDEGO. Impreza odbyła się 10.12.2016 r. w Markach.

Na kolejny pokaz możliwości samochodów terenowych i SUV-ów do Marek przyjechało ponad 50 specjalnie przygotowanych na ten czas aut. W iście off roadowych warunkach – w błocie, glinie, przy padającym deszczu odbyły się konkurencje sprawdzające umiejętności kierowców i wytrzymałość ich maszyn. Trasa wiodła poprzez doły, podjazdy i najazdy, zeskoki i trasy w których auta grzęzły aż po osie kół.

W przerwach między edycjami można było posilić się kiełbaską i karkówką z grill’a. Była też gorąca kawa i herbata. Specjalnie na to wydarzenie gospodynie ze Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” przygotowały dla uczestników imprezy gorący żurek oraz ciasta domowej roboty. Wszyscy zajadali się wyśmienitymi daniami i nie mogli nadziwić się wybornemu smakowi potraw. Cała gastronomia była dla mieszkańców za darmo.

Kulminacją przedświątecznej imprezy był przyjazd św. Mikołaja, który obdarował hojnie wszystkie dzieci prezentami i słodyczami. Mikołaja wraz ze śnieżynką Moniką przywiozła specjalnym wozem strażackim OSP z Zielonki – za co serdecznie dziękujemy.

Uczestnicy imprezy oraz mieszkańcy, którzy mimo off roadowych warunków zdecydowali się pokibicować zawodnikom byli bardzo zadowoleni. Jak mówią – z niecierpliwością będą oczekiwać na kolejne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Na imprezie pn. MIKOŁAJKI Z OFF ROAD DLA KAŻDEGO, kwestowano na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Równem. Zebrana kwota 2 031,02 zł, po uzgodnieniu z dyrekcją DD w Równem zostanie w najbliższych dniach przekazana na dofinansowanie ferii zimowych dla dzieci w 2017 r.

Organizatorzy zapowiadają kolejną – wiosenną edycję mareckiego off road, która odbędzie się najprawdopodobniej już w marcu 2017 r.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z II edycji mareckiego off road oraz reportażu z wydarzenia nagranego przez lokalną telewizję internetową TUBĘ Marek. KLIKNIJ TUTAJ

Więcej zdjęć i filmików KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy!

Foto: Za stroną internetową FB Off-Road MARKI 2016, Tuba Marek.

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *