Prawdziwa impreza dla prawdziwych twardzieli. OFF ROAD MARKI 2016. BYŁA MOC!Szanowni Państwo,

22.10.2016 r. odbyła się po raz pierwszy w Markach – i zapewne po praz pierwszy w naszym powiecie – prawdziwa impreza dla prawdziwych twardzieli – OFF ROAD MARKI 2016. JEST MOC!

Na pokaz możliwości samochodów terenowych i SUV-ów do Marek przyjechało ponad 30 specjalnie przygotowanych na ten czas aut. W iście off roadowych warunkach – w błocie, glinie, przy padającym deszczu odbyły się konkurencje sprawdzające umiejętności kierowców i wytrzymałość ich maszyn. Trasa wiodła poprzez doły, podjazdy i najazdy, zeskoki i trasy w których auta grzęzły aż po osie kół. W przerwach między edycjami można było posilić się kiełbaską i karkówką z grill’a. Była też gorąca kawa i herbata. Specjalnie na to wydarzenie gospodynie ze Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” przygotowały dla uczestników imprezy gorący żurek. Wszyscy zajadali się wyśmienitym daniem i nie mogli nadziwić się wybornemu smakowi potrawy.

Uczestnicy imprezy oraz mieszkańcy, którzy mimo off roadowych warunków zdecydowali się pokibicować zawodnikom byli bardzo zadowoleni. Jak mówią – z niecierpliwością będą oczekiwać na kolejne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie tej imprezy, umożliwiły nieodpłatne skorzystanie z terenu oraz ufundowały wspaniałe nagrody. A są to:

Stowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA

MAXI 4×4 – Dawid Paciorek

OSK Darek – Dariusz Chmielewski

TOYOTA Marki

R&M Micharelli – Robert Mielczarek

ARMAR – Artur Rytel Andrianik

RESTORFX – Jakub Matuszkiewicz

a także

Renata Lipka

Maciej Szkudlarek

Wojciech Czapliński

Krzysztof Banaś

Agnieszka Szafrańska

Ewa Michalak

Krzysztof Wasikowski

Grzegorz Staniszewski

oraz Radni Miasta Marki

 Anna Grochowska

i

Tomasz Paciorek

Dziękujemy również mareckiej Ochotniczej Straży Pożarnej za zabezpieczenie terenu.

 Jeśli chcesz obejrzeć:

przejazd z trasy nagrany z auta
KLIKNIJ TUTAJ.

reportaż z imprezy przygotowany przez lokalną telewizję internetową Tuba Marek
KLIKNIJ TUTAJ

więcej zdjęć na FB
KLIKNIJ TUTAJ

Udział w pokazie jak i przygotowany dla wszystkich uczestników oraz kibiców imprezy poczęstunek był bezpłatny i został pokryty ze środków sponsorów oraz przez Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Więcej zdjęć kliknij TUTA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *