Ostatnia droga Pani Marii Przybysz-Piwko.

Członkowie oraz sympatycy Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” z wielkim i nieutulonym żalem żegnają drogą ich sercu Panią Marię Przybysz-Piwko, która zasnęła w Bogu w niedzielę 16-go października br., przeżywszy 66 lat.

Pani Maria była sympatykiem Stowarzyszenia, w szczególności wspierając jego działalność teatralną. Zostanie w naszej pamięci pochlebna recenzja autorstwa Pani Marii w Kurierze Mareckim (nr 2 maj 2015 r.) dotycząca I Mareckiej Nocy Muzeów oraz sztuki pt.: „Imieniny Flory Briggs”.

Zapamiętamy Panią Marię jako konferansjerkę na kolejnej inscenizacji pt.: „Wesele u Briggsów” w czerwcu br. oraz jej zaangażowanie w promowanie nowej, miejskiej imprezy pt.: „Mareckie Wianki”. W angielskim kapeluszu, prosto z Londynu, Pani Maria wyglądała niczym Dama z epoki Briggsów.

Szczery żal i dobra pamięć o Niej  pozostaną na zawsze wśród nas.

Żegnamy Cię – Pani Mario!

Jednocześnie informujemy, iż uroczysta Msza św. pogrzebowa rozpocznie się o godz. 13:00 w dniu 20.10.2016 r. (czwartek) w kościele parafii św. Izydora w Markach, po czym nastąpi wyprowadzenie ciała na cmentarz parafialny przy ul. Bandurskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *