Spotkanie z mieszkańcami Marek -okręg wyborczy nr 18. Zapraszam Tomasz Paciorek

Szanowni Państwo, w wyborach samorządowych w listopadzie 2014 r., z ramienia Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”, uzyskałem mandat radnego miasta Marki w okręgu wyborczym nr 18. Dotyczy to ulic:

Al. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79 -101 (od rzeki Długiej do ul. Słonecznej), ul. Bandurskiego, ul. B. Chrobrego, ul. Hoovera, ul. Okólna strona parzysta nr 16 – 28A, strona nieparzysta 25C – 41 (od rzeki Długiej do ul. Promiennej), ul. Rejtana i ul. Ustronie.

Niespełna miesiąc później Rada Miasta Marki powierzyła mi zaszczytną, ale i również odpowiedzialną funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Marki.

Starając się wykonywać powierzony mi mandat godnie i z należytą starannością zapraszam Państwa na spotkanie, które odbędzie się w dniu 23 września 2015 r., tj. środa o godz. 18.30 w domu katolickim (obok kościoła) przy Al. Piłsudskiego 93.

Celem spotkanie będzie: 1. Podsumowanie działalności radnego. 2. Przyjęcie propozycji wniosków do projektu budżetu na 2016 r. -dyskusja. 3. Sprawy różne. 4. Zakończenie spotkania.

Jeśli ktoś z Państwa w tym terminie nie dysponuje czasem, a ma wnioski dotyczące okręgu nr 18 to zachęcam do kontaktu mejlowego: przewodniczacy@marki.pl

Z wyrazami szacunku

Tomasz Paciorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *