Flora i John Briggs w Markach. Fotorelacja.

Szanowni Państwo zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z inscenizacji teatralnej jaka odbyła się w dniu 17.04. br. o godz. 18.00 w gościnnym Mareckim Ośrodku Kultury. Był to swego rodzaju hołd złożony rodzinie Briggsów za wkład jaki wnieśli w misję rozwoju cywilizacyjnego i kulturowego naszego miasta -Marek. W rolę Flory Briggsowej wcieliła się Bogusława Sieroszewska, a Jej męża Johna zagrał Zbigniew Paciorek. Rolę pokojówki Jadzi odegrała Agnieszka Szafrańska.

Po inscenizacji odbyła się prelekcja pt.: „KOMIN, ZABYTEK MARECKI”, którą wygłosił Pan Marek Borkowski -pasjonat historii, regionalista i znawca tematyki budowlanej.

Szanowni Państwo już wkrótce, bo w maju tego roku,  będzie można ponownie spotkać się  z Florą i Johnem Briggs, na kolejnej imprezie dla mieszkańców, organizowanej przez Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”. O szczegółach zostaniecie Państwo niedługo poinformowani.Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z przedstawienia zamieszczonej na naszej stronie FB. Kliknij TUTAJ 

Fotorelacja z Mareckiego Ośrodka Kultury. Kliknij TUTAJ oraz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *