Gdzie kupić II tom Rocznika Mareckiego?

Szanowni Państwo,

w dniu 1 czerwca 2019 r. odbyła się promocja długo oczekiwanego na naszym rynku Rocznika Mareckiego tom II. (Aby przeczytać relację z promocji przygotowaną przez Bogusławę Sieroszewską bardzo proszę KLIKNĄĆ TUTAJ).

II tom Rocznika Mareckiego jest bogato ilustrowany w niepublikowane dotąd zdjęcia archiwalne oraz opisuje wybrane zagadnienia z historii naszego miasta, m.in.: dzieje ludwisarni A. Zwolińskiego i S. Czerniewicza w Markach – Pustelniku, pobyt wojsk niemieckich w Markach w okresie I wojny światowej, historię angielskiej rodziny Briggsów w Markach, I i II Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Marki-Monte Cassino, pogrzeb niemieckiego generała Wernera von Fritsch’a w Strudze i wiele, wiele innych.

Przedmowę do Rocznika, pod redakcją Zbigniewa Paciorka, napisał Senator RP prof. Jan Żaryn. Rocznik powstał dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga oraz finansowemu wsparciu mieszkańców Marek.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem tej publikacji to zapraszam Państwa bardzo serdecznie do księgarni ZIK, która mieści się przy ul. M. Małachowskiego 1/6 w Markach vis a vis Lidla. II tom Rocznika Mareckiego można również zamówić przez Internet. KLIKNIJ TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *