Inauguracja sezonu pływackiego mareckich morsów!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w sobotni poranek, 24 października 2015 r., punktualnie o godz. 8.30 na zielonkowskich gliniankach spotkała się grupa blisko 30 zapaleńców -jak na razie- jesiennych kąpieli.

Do doświadczonych już zawodników z Zielonki dołączyła i ekipa morsów z Marek, która aktualnie liczy już 5 członków w tym Zbigniew Paciorek -prezes Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Tego dnia temperatura powietrza jak i wody wynosiła około 7 stopni Celsiusa. Jednakże już po kilkunastominutowej rozgrzewce wszyscy wskoczyli do glinianek parskając i sapiąc jak prawdziwe morsy. Wielu z nich uradowanych kąpielą stwierdziło, że nie mogą się już doczekać zimowej zaprawy ze śniegiem i lodem.

Jeśli ktoś z Państwa chce dołączyć do „mareckich morsów” prosimy o kontakt z Panem Darkiem Chmielewskim (509-032-707). Następna kąpiel zaplanowana jest na sobotę 31 października 2015 r.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, zaś videorelację można obejrzeć na stronie FB Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”, klikając TUTAJ

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *