Klub morsów w Markach. Zapraszamy!

W ramach działalności Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” dotyczącej m.in. krzewienia kultury fizycznej i sportu oraz propagowania zdrowego trybu życia zapraszamy do uczestnictwa w nowo powstałej sekcji mareckich morsów.

Sekcja zawiązała się w ubiegłą sobotę, tj. 17 października 2015 r. i ma już za sobą pierwszą, jesienną kąpiel. Początkowo sekcja będzie działać przy doświadczonej i funkcjonującej już od wielu lat społeczności morsów w Zielonce, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę wstąpić w szeregi mareckich morsów to bardzo prosimy bezpośrednio kontaktować się z Panem Dariuszem Chmielewskim -inicjatorem powstania sekcji (tel. 509-032-707). Jednocześnie informujemy, iż kolejna „morska” kąpiel odbędzie się w najbliższą sobotę 24 października 2015 r. o godz. 8.30 na gliniankach w Zielonce -powszechnie zwanych Ceramiką. W chwili obecnej chęć wzięcia udziału w najbliższym spotkaniu mareckich morsów wyraziło 4 osoby w tym sam prezes Stowarzyszenia MPS -Zbigniew Paciorek.

Zapraszamy!

Mors -potoczne określenie osoby uprawiającej zimowe kąpiele w lodowatej wodzie odkrytych zbiorników wodnych. Celem tych kąpieli jest utrzymanie ogólnej dobrej sprawności ciała i zdrowia oraz dostosowanie organizmu do chłodnej pory roku. Źródło: Wikipedia.

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *