„Słodkie wsparcie” dla Domu Dziecka w Wyszkowie.

Na zdjęciu, pierwsza z lewej Agnieszka Szafrańska

W dniu 15 stycznia 2021 r. nasza koleżanka Agnieszka Szafrańska, która reprezentuje sekcję wolontariatu Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga, przekazała 50 kg ciastek dla wychowanków Domu Dziecka w Wyszkowie. Było to możliwe dzięki uprzejmości firmy TAGO, a w szczególności sympatyczki naszego Stowarzyszenia – Krysi Suchodolskiej (za co z całego serca dziękujemy), która po raz kolejny pamiętała o naszym ugrupowaniu. Przypomnijmy, że poprzednim razem ciastka z firmy TAGO trafiły do podopiecznych Mareckiego OPS-u. Radości i zaskoczenia dzieci z Wyszkowskiego Domu Dziecka nie było końca i już planowane jest karnawałowe przyjęcie przy ciasteczkach.


Przy okazji wizyty w Domu Dziecka dowiedzieliśmy się o największych potrzebach tej placówki. O ile nie zaskakuje niewystarczająca ilość chemii domowej czy kosmetyków do pielęgnacji, to już brak zeszytów i artkułów piśmienniczych spowodował w naszych sercach smutek, a zarazem postanowienie zorganizowania pomocy w zbiórce tych rzeczy.

Kochani wiemy, że czasy są trudne i wiele osób szczególnie teraz potrzebuje wsparcia, ale może zechcielibyście wesprzeć nas finansowo lub też macie do oddania zeszyty lub artykuły chemii domowej czy kosmetyki do pielęgnacji, które mogłyby posłużyć tym wspaniałym dzieciakom. Jeśli chcielibyście przekazać kilka zeszytów lub innych artykułów to można je zostawić w Markach przy ul. Ząbkowskiej 64 lub też wesprzeć nas nawet najmniejszą przelaną na konto Stowarzyszenia nr konta 92 1240 1082 1111 0010 6290 6426 z dopiskiem „Dom Dziecka Wyszków”, a my w Waszym imieniu zakupimy to, co najbardziej przyda się dzieciakom z Wyszkowskiego Domu Dziecka. Wszystkim DOBRYM SERCOM z góry dziękujemy.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy email: agnieszka.szafranska1@wp.pl lub nr tel. 508-121-458

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *