„Śladami rodziny Briggsów…” -fotoreportaż Marka Borkowskiego.

Szanowni Państwo,

w dniu 14.01.2016 r. w Mareckim Ośrodku Kultury z cyklu „Nasza Mała Ojczyzna” odbyła się prelekcja Pana Marka Borkowskiego -członka Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” pt.: „Śladami rodziny Briggsów -fotoreportaż z wyjazdu Markowian członków Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” do Bradford w Anglii”.

Była to swego rodzaju reporterska retrospekcja z wizyty, która odbyła się w czerwcu 2015 r. mająca na celu przybliżenie wspólnej historii -Bradford i Marek.

Marek Borkowski ur. 1947 w Markach. Dzieciństwo i młodość przeżył w Czarnej Strudze. Mocno, rodzinnie związany z Markami. Pasjonat dziejów Marek, kontynuator tradycji, zwolennik dawności. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej i wyższym rangą emerytowanym oficerem Wojska Polskiego w stanie spoczynku. Jest ekspertem w zakresie budownictwa, kolekcjonerem narzędzi stolarskich i budowlanych. Członek, założyciel SMPS.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia, a wybrane zdjęcia z wyjazdu markowian do Bradford można obejrzeć klikając tutaj

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *