Zbiórka zakończona. Dary dla Polaków już we Lwowie.

Szanowni Państwo, zakończyła się zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących Polaków na Wschodzie, zorganizowana przez Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym z Państwa, którzy aktywnie włączyli się w naszą akcję, a w szczególności dziękujemy za przekazane dary członkom z Uniwersytetu III Wieku w MarkachStowarzyszeniu Pro Memoria, Paniom: WiśniewskiejDzieciątkoKurek,Wojtyńskiej oraz klientom i właścicielce sklepu – Alicji Piękoś , a także wszystkim tym, którzy prosili o anonimowość.

Szanowni Państwo,

dary zostaną przekazane Polakom na Wschodzie w dniu 25 maja br. przez uczestników II Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Warszawa – Monte Cassino, który kończy swój bieg we Lwowie. Relacja z przekazania darów zostanie opublikowana w późniejszym terminie o czym zostaniecie Państwo poinformowani odrębnym postem.

Dodatkowo informujemy, iż w naszą zbiórkę aktywnie włączyli się także mieszkańcy Dąbrówki, którzy zorganizowali w 4 punktach gminy (kościele, szkole podstawowej, gimnazjum i Gminnym Ośrodku Kultury) miejsca odbioru produktów. Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Beredzie i Pani Dorotce Banaś za rozpropagowanie akcji. Zawsze można na Was liczyć.

Łącznie przygotowano 19 kartonów produktów spożywczych i środków chemicznych.

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *